Serwis i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej

Dział Serwisu firmy TESPOL sp. z o.o. zajmuje się naprawami gwarancyjnymi, pogwarancyjnymi oraz kalibracjami aparatury kontrolno–pomiarowej.

Naprawy, jak i kalibracje urządzeń są przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę, z długoletnim doświadczeniem i licznymi, odbytymi na przestrzeni lat, szkoleniami branżowymi.

W naszym Serwisie dokonujemy napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Naprawy gwarancyjne wykonujemy zgodnie z wymaganiami producentów. Naprawy pogwarancyjne rozpoczynają się wstępną ekspertyzą urządzenia, a następnie informacją dla klienta odnośnie kosztów naprawy lub dalszych możliwych kroków – do akceptacji klienta. Na realizowane naprawy udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Wstępna ekspertyza Tespol wykonywana jest bezpłatnie i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. W przypadku rezygnacji z naprawy klient pokrywa jedynie koszt transportu sprzętu.

W ofercie Tespol dostępne są kalibracje: fabryczna (sprawdzenie poprawności działania wg wytycznych producentów) oraz akredytowana zgodnie z ISO17025.  

Firma Tespol Sp. z o.o. jest jedynym autoryzowanym serwisem firmy TEKTRONIX / KEITHLEY oraz ROHDE&SCHWARZ w Polsce i jako jedyny podmiot krajowy posiada wieloletnią umowę na serwis i kalibracje produktów tych firm. Firma Tespol Sp. z o.o. posiada niezbędną wiedzę, dokumentację, dostęp do części zamiennych a każda nasza usługa spełnia najwyższe wymagane normy obsługi serwisowej narzucone przez producentów.

Serwis i kalibracje

+48 665 801 233
aleksandra.pospiech@tespol.com.pl

Formularz zgłoszenia naprawy

Skorzystaj z formularza w celu zgłoszenia naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej urządzenia.

    * pola obowiązkowe

     - bądź na bieżąco

    Otrzymuj informacje o zbliżających się wydarzeniach i nowych produktach.
    envelopephone-handset