Kontakt do działów

Administracja i zarząd

tel. +48 71 783 63 60
tespol@tepsol.com.pl

Księgowość i kadry 

Anna Stocka
tel. +48 607 257 635
anna.stocka@tespol.com.pl

Dział handlowy

tel. 71 783 63 60
tespol@tespol.com.pl

Realizacja zamówień

Sylwia Osipiuk
tel. +48 665 801 236
sylwia.osipiuk@tespol.com.pl

Serwis i kalibracje

Aleksandra Pospiech
tel. +48 665 801 233
aleksandra.pospiech@tespol.com.pl

Oddział Wrocław

Łukasz Pospiech

Kierownik ds. kluczowych klientów

tel. +48 607 898 155
lukasz.pospiech@tespol.com.pl
Daniel Chodarcewicz

Inżynier ds. sprzedaży

tel. +48 603 511 334
daniel.chodarcewicz@tespol.com.pl
Mariusz Hofman

Inżynier ds. sprzedaży

tel. +48 601 077 101
mariusz.hofman@tespol.com.pl
Adrian Drzazga

Inżynier Aplikacyjny

tel. +48 605 224 449
adrian.drzazga@tespol.com.pl
Patrycja Warzecha

Specjalista ds. Marketingu

tel. +48 601 498 800
patrycja.warzecha@tespol.com.pl

Oddział Warszawa

Piotr Kosydor

Kierownik ds. kluczowych klientów

tel. +48 665 009 901
piotr.kosydor@tespol.com.pl
Zenon Fugała

Inżynier ds. sprzedaży

tel. +48 601 393 139
zenon.fugala@tespol.com.pl

Oddział Gdynia

Dariusz Łukowy

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

tel. +48 603 464 447
dariusz.lukowy@tespol.com.pl

Wyślij zapytanie ofertowe

    * - pola wymagane

     - bądź na bieżąco

    Otrzymuj informacje o zbliżających się wydarzeniach i nowych produktach.
    envelopefile-emptyphone-handsetmap-marker